Bez Plam

Daj nam swój dywan, my sprawimy że będzie czysty

Bez Plam

Jesteśmy Twoim ekspertem
od dywanu i tapicerki

Gwarantujemy satysfakcję. Po prostu zadzwoń do nas w ciągu 30 dni od usługi i wrócimy do domu, aby zaradzić problemowi.

Bez Plam

Cennik

5-8PLN/m2

Cena jest uzależniona od grubości i wielkości dywanu.

ZAMÓW TERAZ

Pierzemy fotele samochodowe, wykładziny i foteliki samochodowe dla dzieci.

ZAMÓW TERAZ

Wideo

Najczęściej zadawane pytania

Używane przez nas środki czyszczące są to profesjonalne preparaty do prania dywanów czy tapicerek. Środki których używamy są sygnowane  logiem  

Nie ma takiej potrzeby. Dywan za każdym razem przed czyszczeniem jest odkurzany przez naszych pracowników, profesjonalnym odkurzaczem który ma większa moc ssącą niż domowe odkurzacze. To daje gwarancję dokładnego odkurzenia dywanów na sucho.

Czas schnięcia dywanu czy wykładziny jest uzależniony od wielu czynników. Średnio schnie około 2 godzin. Wydłuża się gdy dywan posiada długie runo, jest mocno zabrudzony, jest wykonany z wełny. Dywany powinny schnąć w pomieszczeniach wietrzonych.

Po usłudze prania tapicerki meblowej czas schnięcia i jest dłuższy od czasu schnięcia dywanów. Jest to spowodowane tym, że warstwa gąbki czy innego materiału bezpośrednio pod tapicerką chłonie wodę przy praniu. Dlatego meble tapicerowane schną od kilkunastu godzin do doby. Jeżeli planujesz wyprać tapicerkę kanapy czy łóżka, na którym śpisz, zaplanuj usługę na godziny poranne. Do nocy tapicerka powinna być sucha.

Najszybciej zamówisz usługę dzwoniąc na numer telefonu 534 506 230, możesz też napisać do nas maila kontakt@bez-plam.pl.