Każda Pani domu wie że aby wyprać trzeba namoczyć. Tu nie ma kompromisów. Pranie tapicerki samochodowej rządzi się takimi samymi prawami. Metody prania na sucho lub parowe odświeżanie to zwykłe półśrodki, które sprawdzają się jedynie przy lekko zabrudzonych tapicerkach lub w miejscach, których nie można moczyć, np. podsufitka.

Stosowana przez nas wieloetapowa technologia prania tapicerki samochodowej, zapewnia optymalne przygotowanie powierzchni do prania ekstrakcyjnego i minimalną wilgotność po całym procesie.

Wbrew pozorom podstawą przy praniu tapicerki jest porządne szczotkowanie tapicerki i bardzo dokładne odkurzenie pojazdu. Dzięki temu prostemu lecz czasochłonnemu procesowi, usuwane są cząstki stałe rozpuszczalne i nierozpuszczalne w wodzie. Pominięcie tego etapu, przyspiesza dramatycznie czas wykonania usługi, lecz powstałe podczas prania właściwego błoto, zamiast zostać usunięte, wcierane jest w głąb tapicerki. Prania tapicerki nie da się technologicznie wykonać w czasie krótszym niż 4 – 6 godzin. Prosimy uzbroić się w cierpliwość – czas oczekiwania wart będzie swojej ceny!

W Bez Plam stosujemy tylko profesjonalny sprzęt i chemię, które wraz z optymalnie dobraną techniką czyszczenia, pozwalają osiągnąć minimalny stopień namoczenia materiału. Tapicerka nie będzie przemoczona i już po paru godzinach naturalnego dosuszania auto jest gotowe do drogi!

Sprawdź nasz cennik lub umów wizytę!

AncoraThemes © 2017. All rights reserved. Terms of Use and Privacy Policy

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Bez Plam.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Bez Plam jest zabronione.

Wszelkie prawa zastrzeżone Bez Plam